Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад у Львові

Понеділок, 18 травня 2020, 11:00

До кінця року двом лікарням Львова придбають нове медичне обладнання

медичний заклад у Львові

З бюджету міста передбачили виділити більше 60 млн грн для закупівлі у лізинг комп’ютерного томографа та рентгена для діагностики судин для двох лікарень.

Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Комісія фінансів та планування бюджету міськради погодила істотні умови договору фінансового лізингу для закупівлі медичного обладнання для 8-ї лікарні та лікарні швидкої допомоги. Це рішення депутати прийняли ще у січні цього року під час сесії міськради.

Зокрема, для 8-ї міської клінічної лікарні Львова придбають комп’ютерний томограф, а для Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова – агіографічну рентгенівську систему та обладнання для візуалізації судин.

Відтак, 8-а міська клінічна лікарня Львова має закупити комп’ютерний томограф до 31 грудня, а його вартість не має перевищувати 25 млн грн. Лікарня швидкої медичної допомоги має витратити не більше 36 тим грн на ангіографічну рентгенівську систему та обладнання для візуалізації судин, що має закупити до  31 грудня цього року.

Крім цього, за пропозицією члена комісії Юрія Кужелюка, департамент економічної політики міськради також  має підготувати ухвалу про закупівлю томографа для дитячої лікарні на П. Орлика в лізинг.

Нагадаємо, ще у грудні 2019 року стало відомо, що міськрада планує закупити у лізинг медичне обладнання на 100 млн грн. Тоді міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що доручає з 2020 року перевірити всі операційні у лікарнях.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.