Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вивезення сміття

Вівторок, 9 червня 2020, 15:45

Садовий відправив львівське сміття на Київщину

вивезення сміття

Львівські перевізники мають договір із Сквирзьким полігоном на вивезення та захоронення ТПВ з міста.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив заступник міського голови Львова з питань безпеки Сергій Бабак, вантажівки зі сміттям, що їх кілька днів тому затримали правоохоронці у місті Сквира Київської області, перебували там на підставі чинного договору про прийом та захоронення ТПВ. 

"Посадовці Сквирзької міської ради та працівники поліції були подивовані наявністю такого легального договору, і зазначили на зустрічі, що їм нічого про це не було відомо. Водночас, зважаючи на пред’явлені документи, питання щодо Львова були повністю зняті.

Таким чином хочу підтвердити, що машини, які були затримані на полігоні у місті Сквирі, перебували там відповідно до законного договору між контрагентом фізичною особою-підприємцем та полігоном Сквири. Відтак, з врахуванням пред’явленого документу, на місці будуть розбиратись щодо затримки машин", – зазначив Сергій Бабак.

Зазначимо, у травні правоохоронці влаштували обшуки у Львівській міськраді та компаніях-перевізниках через сміття, яке мало вивозитись на офіційні сміттєзвалища на території інших областей України, однак його виявляли на узбіччі доріг Львівщини.

Натомість раніше міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що львівське сміття, яке знаходять на території інших областей, це провокація.

Також львівські депутати ініціювали створення слідчої комісії, яка розслідуватиме розкрадання коштів з бюджету Львова, виділених на вивезення сміття з міста. 

Додамо, з 1 липня повноваження з вивозу твердих побутових відходів повернулись до міської ради Львова від Львівської ОДА. Львівська ОДА вивозила сміття з міста з кінця червня 2017 року. 

Раніше Варіанти створили карту львівського сміття та підрахували найвіддаленіше від Львова місто України, у яке його вивозили.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.