Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ЗНО-2020

unn.com.ua

П'ятниця, 3 липня 2020, 17:13

Більше 72% абітурієнтів з Львівщини взяли участь у ЗНО з фізики

ЗНО-2020

Загалом 22 тисячі осіб склали тест з фізики.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Вчора, 2 липня, у рамках основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбулося тестування з уфізики. Участь у тестуванні взяли 22 284 особи, що становить 79,3% від загальної кількості зареєстрованих.

Щодо Львівщини, то 72,14% склали тест з фізики.

Також, за даними УЦОЯО, 10 учасників ЗНО не були допущені до пунктів тестування, з них 2 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 8 громадських спостерігачів.

Для учасників, які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (враховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, раніше в Україні оголосили дату основної сесії ЗНО-2020, яка пройде з 25 червня по 17 липня. ЗНО стартує 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики – 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов – 6 липня, з англійської мови – 7 липня, з історії України – 9 липня, з біології – 13 липня, з географії – 15 липня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.