Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Західний Буг

П'ятниця, 31 липня 2020, 17:00

Комунальне підприємство Червонограда оштрафували за забруднення Західного Бугу

Західний Буг

КП "Червоноградводоканал" оштрафували на 21 тис грн за понаднормовий скид забруднюючих речовин у річку Західний Буг.

Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції у Львівській області.

КП "Червоноградводоканал" відшкодував 21 120 грн збитків, заподіяних державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства.

Зокрема, ще у листопаді 2019 року екоінспектори провели позапланову перевірку цього підприємства та виявили, що з 14 жовтня 2017 року до 18 листопада 2019 року "Червоноградводоканал" здійснював скид забруднюючих речовин з очисних споруд у річку Західний Буг та у річку Рата у межах Сокальського району з перевищенням гранично допустимої норми.

"Такі дії свідчать про порушення вимог Водного Кодексу України та Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища". Підприємству пред’явлено дві претензії про відшкодування збитків, які сплачено у добровільному порядку в повному обсязі"  – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, через незадовільну роботу очисних споруд Львова у 2016 році якість води в басейні річки Західний Буг значно погіршилася.

Варіанти в межах проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини" провели розслідування щодо забруднення довкілля на Львівщині, стан берегів річки Західний Буг та занедбаного стану каналізаційної мережі Львова. Детальніше про це можна дізнатися тут

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.