Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Пластова

Середа, 12 серпня 2020, 16:37

На Пластовій за мільйон гривень встановлять обладнання, яке визначатиме якість повітря

вул. Пластова

ЛКП "Зелене місто" підписало договір про встановлення на вул. Пластовій посту моніторингу якості повітря.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні ЛКП "Зелене місто" та науково-виробниче підприємство Novus Cybernetic підписали договір щодо встановлення обладнання для вимірювання забруднення повітря встановлять на вул. Пластовій у Львові.

За словами директора ЛКП "Зелене місто" Святослава Євтушенка, вартість газоаналізатора та його встановлення – 1,3 млн грн.

"На вул. Пластовій буде встановлений газовий аналізатор, який буде контролювати одразу у режимі онлайн, передавати на сайт інформацію про те, який у ту хвилину стан повітря на вул. Пластовій. Це робиться для того, щоб ми всі бачили, що відбувається із якістю повітря, а також, аби мешканці так само могли заходити та бачити, чи є проблеми із повітрям, чи немає на тій вулиці. Це, відповідно, контроль очисних споруд, підприємств, що там знаходяться, а також будівництва сміттєпереробного заводу, яке розпочинається на вул. Пластовій" – наголосив Святослав Євтушенко.

Він пояснив, що обладнання планують встановили у жовтні. А наразі вирішується питання щодо місця розміщення посту моніторингу якості повітря.

Зазначимо, у листопаді 2019 року львівські депутати підтримали електронну петицію про відстеження шкідливого впливу на населення очисних споруд на вулиці Пластовій, 13, тоді дослідження показали, що вміст забруднюючих речовин в повітрі не перевищує нормативів разової гранично допустимої концентрації. 

У січні цього року повторні дослідження замірів повітря на вул. Пластовій, 13 також показали, що вміст забруднюючих речовин не перевищує норму.  

Додамо, у грудні 2019 року ЛКП "Зелене місто" замовило за 41 млн грн підготовчі роботи для будівництва сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій у фірми з Рівного.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.