Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. С.Бандери

П'ятниця, 18 вересня 2020, 15:42

У Львові перекриють частину вулиці Бандери через початок будробіт

вул. С.Бандери

З 28 вересня у місті стартує ремонт вул. С. Бандери.

Про це повідомив сьогодні, 18 вересня, під час виконавчого комітету Львівської міської ради міський голова Львова Андрій Садовий.

З 28 вересня у Львові розпочинають ремонт вул. С. Бандери, на ділянці від вул. Чупринки до вул. Антоновича.

"З 28 вересня вул. Степана Бандери буде на ремонті. Перекриття відбуватиметься поетапно і не буде створювати проблем. Будуть заїзди і виїзди для організацій і установ, які там розміщенні", – заявив Андрій Садовий.

Зазначимо, довжина ділянки вулиці, яку ремонтуватимуть, – 1 км 50 м, її поетапно перекриватимуть її для руху транспорту.

Ще у травні голова Львівської ОДА Максим Козицький погодив для Львівської міськради проектну документацію реконструкції вул. С. Бандери вартістю у 246 млн грн.

Нагадаємо, у грудні 2018 року у Львові презентували проект реконструкції вул. Степана Бандери, яка здійснюється у рамках проекту "Вулиця для всіх". Ще у 2015 році Львів та Лейпціг підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає перепланування цієї вулиці.

А у лютому 2019 року "Львівавтодор" замовив проект реконструкції вул. С.Бандери за 1,7 млн грн у інституту "Містопроект".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.