Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

контейнери для органіки

city-adm.lviv.ua

Середа, 23 вересня 2020, 12:29

У Львові позначили на карті усі контейнери для харчових відходів

контейнери для органіки

У місті створили онлайн-карту розміщення усіх 87 контейнерів для органіки.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

ЛКП "Зелене місто" створило карту розміщення контейнерів для окремого збору харчових відходів. Наразі у Львові в рамках пілотного проекту розміщено 87 окремих баків для органіки, з них 34 – для закладів харчування і торгівлі.

"Якісно сортовану сировину перевізники вивозять окремим автомобілем на компостувальний майданчик, що на вул. Пластовій, 13. Там органіка приблизно за два місяці перетворюється у компост. Для мешканців послуга перероблення органічних відходів є безкоштовною. Вже готове добриво всі охочі можуть взяти безкоштовно для потреб свого господарства. Географія пілотного проекту постійно розширюється" – зазначив директор ЛКП "Зелене місто" Святослав Євтушенко.

Нагадаємо, у липні у Львові затвердили нульову ставку на збір органічних відходів для мешканців ОСББ, ЖБК до кінця року, а у червні виконком встановив вартість компостування однієї тонни органічних відходів у 644 грн.

Також затвердили зовнішній вигляд контейнера для харчових відходів.

Додамо, у серпні 2019 року на вул. Пластовій, 13 облаштували станцію з компостування органічних відходів. Для створення цієї станції компостування міськрада отримала 25 мільйонів євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, 10 мільйонів євро гранту – безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Внесок міста – 6,75 мільйона євро.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.