Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Новий Розділ

Вівторок, 6 жовтня 2020, 18:10

Журналіст Шалаєв підніматиме Новий Розділ силою і честю

Новий Розділ

На посаду міського голови Нового Роздолу претендують чотирнадцять осіб.

Центральна виборча комісія оприлюднила перелік кандидатів, які претендують на посаду міського голови Нового Роздолу.

Загалом ЦВК зареєструвала 14 осіб, серед претендентів – секретарка міської ради Ірина Кравець, яка йде на вибори від Української Галицької Партії. Кравець з листопада 2019 року виконує обов'язки мерчині Нового Роздолу, коли Андрій Мелешко офіційно звільнився з цієї посади через критичну ситуацію із теплопостачанням у місті.

Також свої кандидатури на посаду мера подали: Ростислав Гапатин (партія "Варта"), Роман Горак (самовисуванець), Володимир Засанський (ВО "Батьківщина"), Андрій Ковальський (самовисуванець), Володимир Крушельницький (самовисуванець), Мирослав Лепкий (самовисуванець), Василь Литвин (самовисуванець), Андрій Майкут (самовисуванець), Ігор Сагайдак (самовисуванець), Богдан Триндяк (самовисуванець), Андрій Цюра (партія "За Майбутнє"), Анатолій Шалаєв (партія "Сила і Честь"), Ярина Яценко (партія "Європейська Солідарність"). 

Нагадаємо, ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням. 

Виборчі бюлетені будуть п'ятьох кольорів: блакитного, світло-зеленого, світло-жовтого, кремового і світло-рожевого. З їхніми формами можна ознайомитись тут

Додамо, у листопаді минулого року Варіанти побували у Новому Роздолі та дізналися, як живуть мешканці цього міста в умовах опалювальної катастрофи.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.