Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ярослав Ройко

Понеділок, 12 жовтня 2020, 15:58

Ройко знову планує очолити Великі Мости

Ярослав Ройко

На посаду Великомостівського міського голови претендують четверо осіб.

Центральна виборча комісія оприлюднила перелік кандидатів, які претендують на посаду голови Великомостівської міської ради, що у Сокальському районі.

Загалом ЦВК зареєструвала 4 осіб, серед претендентів – чинний міський голова Ярослав Ройко, який йде на вибори як самовисуванець. Він є головою Великомостівської міської ради з листопада 2015 року. 29 жовтня 2017 року на виборах до об'єднаних громад він переміг і очолив Великомостівську ОТГ.

Також свої кандидатури на посаду мера подали: Орест Марків (ВО "Свобода"), Андрій Сенюк (самовисуванець), Богдан Шийка (самовисуванець).

Нагадаємо, ЦВК оголосила з 5 вересня 2020 року початок передвиборчої кампанії, а 10 серпня ЦВК сформувала склад Львівської обласної, районних та міських територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Під час виборів на Львівщині працюватимуть 47 ТВК, переглянути склад цих комісій можна за посиланням. 

Виборчі бюлетені будуть п'ятьох кольорів: блакитного, світло-зеленого, світло-жовтого, кремового і світло-рожевого. З їхніми формами можна ознайомитись тут

Додамо, у 2019 році Варіанти відвідали Великомостівську міську об'єднану територіальну громаду, детальніше у статті "Великі Мости у майбутнє".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.