Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Євген Бойко

Вівторок, 10 листопада 2020, 17:20

Садовий відмовився оприлюднювати розмір жовтневої премії Євгена Бойка

Євген Бойко

У жовтні Євгену Бойкові виплатили 39 тис грн зарплати, не враховуючи податків та зборів.

Про це повідомила Львівська міська рада у відповідь на офіційний запит Варіантів.

У жовтні цього року директору департаменту "Адміністрація міського голови" Львівської міської ради Євгену Бойкові виплатили 39 800,01 грн заробітної плати.

Зокрема, у цю суму увійшли такі виплати: посадовий оклад; доплата за ранг; надбавка за вислугу років; надбавка за високі досягнення у праці; премія за вересень. Натомість премія за жовтень не нараховувалася.

Однак у міськраді вже другий місяць, починаючи із вересня цього року, відмовилися розписувати, як це було раніше, конкретно розмір надбавок та премій, отриманих чиновником, а також інформацію про те, скільки податку з доходів фізичних осіб та військового збору із цих коштів сплатив Бойко.

Додамо, у березні Бойкові нарахували 47 тис грн зарплати, у квітні – 51 тис грн, у червні – 51 тис грн, у липні – 53 тис грн, у серпні – 51 тис грн, а у вересні Бойко отримав "на руки" 41 тис грн.

Нагадаємо, наприкінці травня 2019 року директором департаменту "Адміністрація міського голови" призначили Євгена Бойка. Декілька днів перед цим, 24 травня, під час засідання виконавчого комітету активісти облили його червоною фарбою, а 29 травня під час штурму Львівської міської ради його побили і він потрапив до лікарні із травмою селезінки.

З жовтня 2016 року й до травня 2019 року Бойко був заступником директора департаменту "Адміністрація міського голови" та в.о. керівника цього департаменту.  У 2015 році Євген Бойко перебував на посаді начальника управління внутрішньої політики департаменту "Адміністрація міського голови", а у 2013 році він пройшов стажування в рамках програми "Перший кар’єрний крок" у Львівській міськраді.

У 2010-2012 рр. Бойко працював у прес-службі Львівсько-Сокальської єпархії Української православної церкви Київського патріархату.

У 2019 році Бойко зібрав 4 500 доларів готівки, а його дружила купила Mersedes-Benz.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.