Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

рентгенрадіо-фізкабінет

prozorro.sale

Четвер, 3 грудня 2020, 13:39

У Львові за п'ять мільйонів продали одне із приміщень обласної клінічної лікарні

рентгенрадіо-фізкабінет

Львівська облрада продала центральний рентгенрадіо-фізкабінет на вул. Чернігівській, 7 за 5 млн грн.

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради продало у системі ProZorro приміщення центрального рентгенрадіо-фізкабінету Львівської обласної клінічної лікарні на вул. Чернігівській, 7 у Львові, загальною площею 389,4 кв.м.

Аукціон стартував 1 грудня, участь у ньому взяли двоє учасників: підприємець Любомир Гнатишак та ТзОВ "ЕО Підбірці Солар", які запропонували за центральний рентгенрадіо-фізкабінет 4 001 000 грн та 5 005 555 грн відповідно. Переможцем обрали ТзОВ "ЕО Підбірці Солар".

Додамо, початкова вартість приміщення становила 3 970 200 грн.

 

Зазначимо, рішення про продаж цього приміщення Львівської обласної клінічної лікарні депутати облради прийняли ще наприкінці вересня цього року, а у листопаді визначилися із ціною.

Всі виручені кошти від цієї приватизації мають піти на наповнення бюджету області, у якому, станом на вересень 2020 року, було недоотримання у понад 50 млн грн.

Це одноповерхова з підвалом нежитлова будівля, яка знаходиться в занедбаному стані (повністю зруйновані інженерні мережі, в перекритті наявні провали, стіни та перегородки перезволожені, уражені грибком, наявні наскрізні тріщини, вікна та двері в незадовільному стані).

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "ЕО Підбірці Солар" зареєстроване у 2018 році в місті Хирів Старосамбірського району, займається виробництвом електроенергії. Кінцевим бенефіціарним власником фірми та її керівником є мешканець Хирова Андрій Загородник. Розмір статутного капіталу підприємства становить 100 000 грн.

Загороднику також належать ще такі фірми, заререєстровані за такою ж адресою, як ТзОВ "ЕО Підбірці Солар": ТзОВ "Волос Трейд" (вирощування ягід), ТОВ "Лімнет" (діяльність у сфері проводового електрозв'язку).

Нагадаємо, раніше Львівська облрада продала столярну майстерню на території Львівської обласної клінічної лікарні (вул.Некрасова, 6) за 3 млн грн фармацевтичній фірмі з Києва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.