Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львіввугілля

Четвер, 10 грудня 2020, 11:29

75 гірників Львівугілля піднялися на поверхю після півтори доби страйку

Львіввугілля

Гірники шахти "Лісова" завершили підземний страйк через погане самопочуття.

Про це повідомив голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці у Facebook. 

Працівники шахти "Лісова", які оголосили підземний страйк та відмовилися підніматися на поверню, вимагаючи виплатити їм заборгованість із зарплати, завершили акцію протесту.

"Гірників шахти "Лісова" (ДП "Львіввугілля"), які півтори доби протестували під землею, вмовили піднятися на поверхню. Голова регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України у Львівській області Мирослава Кафтан повідомила, що через те, що у протестувальників вбачалися ознаки респіраторного захворювання, кашель, вона переконала шахтарів шукати інших форм протесту" – написав Михайло Волинець.

За його словами, шахтарі проведуть нараду щодо майбутніх акцій протесту та повідомлять про це громадськість.

Нагадаємо, наприкінці серпня цього року гірники шахти "Надія" оголосили про голодування та відмовилися підніматися на поверхню, також їхні родичі перекривали трасу Львів-Жовква через заборгованість із виплати заробітної плати.

Фінансовий аудит тут виявив численні порушення у діяльності попереднього керівництва підприємства, що призвели до заборгованості із заробітної плати гірникам у понад 50 млн грн. Тому у середині вересня Верховна Рада виділила 47 млн грн на виплату боргів із зарплати гірникам цієї шахти.

Додамо, Держгеонадра не надали дозвіл "Львіввугілля" на видобуток вугілля на шахті "Степова", тому шахта може закритися.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.