Новини

Комуналка

Рух на автодорогах Львівщини тимчасово обмежений

Рух на автодорогах Львівщини тимчасово обмежений

megaobzor.com

Рух на автодорогах Львівщини тимчасово обмежений

Понеділок, 24 грудня 2012, 13:45

Сьогодні, 24 листопада, через різке погіршення погодних умов рух на автомобільних  на дорогах Львівщини тимчасово обмежений.

«Для забезпечення безпеки дорожнього руху службою автомобільних доріг Львівської області за погодженням з Державтоінспекцією введене тимчасове обмеження на рух вантажного та пасажирського транспорту на автомобільних дорогах загального користування Львівської області»,–  зазнаає він.

ДАІ закликає водіїв бути особливо уважними та обережними, неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, враховувати погодні та дорожні умови. Також звертаємося до водіїв, які наразі прямують до Львівської області, призупинити рух й по можливості перечекати негоду на об’єктах придорожнього сервісу. ДАІ закликає водіїв бути особливо уважними та обережними, неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, враховувати погодні та дорожні умови. Також звертаємося до водіїв, які наразі прямують до Львівської області, призупинити рух й по можливості перечекати негоду на об’єктах придорожнього сервісу.

Нагадаємо, ще із 16-17 грудня у зв’язку з проходженням активного циклону та значним погіршенням погодних умов на автомобільних дорогах Львівщини склалась надзвичайна ситуація. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.