Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівські маршрутки

П'ятниця, 5 лютого 2021, 14:28

Козицький запровадить е-квиток раніше, ніж Садовий

львівські маршрутки

У області розробили проект запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у транспорті.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Управління транспорту Львівської ОДА розробило та орпилюднило проект автоматизованої системи обліку оплати проїзду в пасажирському транспорті загального користування Львівської області.

Як йдеться у повідомленні, проект розробили для підвищення якості надання послуг з перевезення, належного обліку транспортних послуг на приміських та міжміських маршрутах, економії коштів бюджету та їх ефективного використання при відшкодуванні реальних втрат від пільгових перевезень.

Наразі управління транспорту та зв’язку приймає зауваження та пропозиції щодо цього проекту від фізичних і юридичних осіб.

Нагадаємо, у 2017 році в Україні прийняли закон про електронний квиток, а Львів став першим в Україні, хто ввів безготівкову оплату проїзду в електротранспорті.

Додамо, у червні минулого року у Львові затвердили проект впровадження е-квитка, а у листопаді 2020 року у Львові в тестовому режимі запровадили безготівкову систему оплати проїзду.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.