Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

траспорт Львова

Понеділок, 22 червня 2020, 11:24

У Львові затвердили проект впровадження е-квитка

траспорт Львова

Компанії Mikroelektronika та SoftServe представили проект впровадження е-квитка у місті, який має запрацювати до 2021 року.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Станом на сьогодні затверджено план проекту щодо впровадження електронного квитка у громадському транспорті Львова, який здійснюватиме консорціумом Mikroelektronika та SoftServe.

За словами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради Андрія Білого, прект складається іх двох частин: апаратної (придбання валідаторів, бортових комп’ютерів тощо) та програмної (адаптація програмного забезпечення під потреби міста).

"Наше завдання зараз – підсилити команду впровадження електронного квитка у Львові, щоб ми могли за 2 місяці оптимізувати план та прискорити його впровадження. Для нас ця система надзвичайно важлива та пріоритетна, і ми хочемо спільно з потужною командою прискорити план розгортання проекту" – заявив Андрій Білий.

Нагадаємо, переможцем тендеру на впровадження електронного квитка у Львові є чесько-український консорціум компаній Mikroelektronika spol s r.o. та SoftServe – Municipal Technologies LLC. Загальна максимальна вартість проєкту – 11,2 млн євро (10 млн євро – кредит ЄБРР, 1,2 млн євро – місцевий внесок).

Додамо, 14 серпня 2019 року завершився перший етап тендеру впровадження е-квитка у Львові. Ще 20 жовтня 2016 року на сесії Львівської міської ради депутати погодили отримання кредиту у 10 млн євро від ЄБРР на впровадження у місті електронного квитка. Тоді ж міськрада обіцяла впровадити електронний квиток у місті на початку 2018 року.

Згодом міськрада планувала обладанати перший трамвай системою електронної оплати у серпні-вересні минулого року. При впровадженні е-квитка у Львові, щоб отримати змогу безкоштовного проїзду у місті, пасажирам-пільговикам необхідно замінити посвідчення на дисконтну картку. Місячний електронний квиток у транспорті Львова може коштувати орієнтовно 400-500 грн.

Зазначимо, 24 січня 2017 року у Львові запровадили систему безготівкової оплати за проїзд в електротранспорті. Львів став першим в Україні, хто ввів безготівкову оплату проїзду в електротранспорті. А у березні 2018 року львівські депутати підтримали петицію про відмову у Львові від маршруток та перейти через 5 років на автобуси та електротранспорт.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.