Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівський трамвай

Львівський трамвай

Середа, 14 серпня 2019, 11:45

Завершився перший етап тендеру впровадження е-квитка у Львові

ЄБРР затвердив результати першого етапу тендеру, а це означає що відібрані компанії, які можуть виконати цей проект.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

За словами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрія Білого, учора ЄБРР надало відповідь про затвердження результатів першого етапу тендеру оцінки технічних пропозицій учасників впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті у Львові. 

"Учора о 22:50 годині отримали відповідь від ЄБРР про затвердження результатів першого етапу тендеру, а це означає що відібрані компанії, які можуть виконати цей проект. Тепер переможе та, що дасть найменшу цінову пропозицію, бо кожна з них однаково розуміє, що саме нам необхідно" – розповів Андрій Білий.

Зараз залишається проведення останнього етапу тендеру та визначення переможця за найкращою ціновою пропозицією. Орієнтовний термін завершення останнього етапу – 24 вересня. Після того – затвердження переможця, підписання договору та, власне, впровадження.

Звіт за результатами першого етапу оприлюднять на сайті ЄБРР.

Нагадаємо, ЛКП "Львівавтодор" та ЄБРР підписали договір на суму 10 млн євро щодо впровадження у Львові автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті (е-квиток). Загальна вартість проекту — 11,2 млн євро. 

15 листопада 2017 року відбулося підписання контракту між ЛКП "Львівавтодор" та компанією iC consulenten (Австрія), яка надає консультаційні послуги в межах проекту впровадження е-квитка.

Додамо, міськрада планувала обладанати перший трамвай системою електронної оплати у серпні-вересні цього року. При впровадженні е-квитка у Львові, щоб отримати змогу безкоштовного проїзду у місті, пасажирам-пільговикам необхідно замінити посвідчення на дисконтну картку.

Місячний електронний квиток у транспорті Львова може коштувати орієнтовно 400-500 грн.

Ще 20 жовтня 2016 року на сесії Львівської міської ради депутати погодили отримання кредиту у 10 млн євро від ЄБРР на впровадження у місті електронного квитка. Тоді ж міськрада обіцяла впровадити електронний квиток у місті на початку 2018 року.

Зазначимо, 24 січня 2017 року у Львові запровадили систему безготівкової оплати за проїзд в електротранспорті. Львів став першим в Україні, хто ввів безготівкову оплату проїзду в електротранспорті. А у березні 2018 року львівські депутати підтримали петицію про відмову у Львові від маршруток та перейти через 5 років на автобуси та електротранспорт.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.