Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Четвер, 11 лютого 2021, 13:14

Садовий пропонує львів'янам зробити завтрашній день вихідним

Андрій Садовий

Через негоду Львівська міськрада закликає керівників підприємств і організацій зробити завтрашній день вихідним.  

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 11 лютого, за результатами засідання міського штабу з боротьби з наслідками негоди у Львівській міськраді вирішили звернутися до керівників підприємств, установ та організацій з проханням оголосити завтрашній день вихідним із відпрацюванням в інший день. 

"Є пропозиція – оголосити завтра вихідним днем у Львові для установ, організацій та підприємств, із відпрацюванням в інший день, окрім органів державної влади та місцевого самоврядування, які забезпечують життєдіяльність міста. Школи та садочки будуть відчинені для діток, чиї батьки не мають де їх залишити, але без організації навчального процесу" – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Також Садовий закликав мешканців просять долучатися до прибирання міста від опадів.

Зазначимо, 8 лютого міський голова Львова Андрій Садовий та чиновники Львівської міської ради долучились до загальноміського прибирання вулиць від снігу. Детальніше – у статті Варіантів "Лапата лопата". Крім цього, для двірників, які прибирають місто від снігу, планують виділити премії.

А вчора через сильні снігопади Львівська міськрада закликала підприємства і організації перевести своїх працівників на дистанційну роботу.

Нагадаємо, сьогодні через негоду проїзд для великогабаритного транспорту низкою доріг області тимчасово зупинений.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.