Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Сергій Івах

Вівторок, 16 лютого 2021, 17:01

Івах відповідатиме за комунальне майно Львівщини

Сергій Івах

Львівська облрада призначила Сергія Іваха начальником управління майном спільної власності.

Сьогодні, 16 лютого, на сесії Львівської обласної ради депутати призначили Сергія Іваха на посаду начальника управління майном спільної власності. "За" проголосували 64 депутата.

"Ми будемо проводити інвентаризацію всього майна, яке знаходиться на балансі обласної ради. Буде максимально оприлюднюватися будь-яка інформація, яка буде стосуватися як комунальних установ і підприємств, так і комунального майна" – наглосив Івах.

Зазначимо, про призначення Іваха на цю посаду стало відомо ще на початку лютого, а з лютого 2020 року керівником цього управління був Віктор Кусий.

Нагадаємо, Сергій Івах на місцевих виборах-2020 пройшов до Львівської міської ради від партії "Європейська Солідарність", офіційно – член цієї партії.

Він з 26 лютого 2019 року очолив Радехівську РДА, однак через декілька місяців, у червні того ж року його звільнив з цієї посади своїм указом президент Володимир Зеленський.

Івах, член громадської організації "Громада і справедливість", працював директором ППВКФ "Ортекс" з 2013 року (у декларації зазначив, що посада є неоплачуваною), займався підприємницькою діяльністю, а на виборах 2015 року пройшов у міську раду у складі Блоку Петра Порошенка.

У 2019 році Івах задекларував 84 тис грн доходу та 5,4 млн грн готівки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.