Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівська міськрада

Четвер, 4 березня 2021, 12:00

У 2021 році кошти бюджету Львова триматимуть на рахунках в Укргазбанку

Львівська міськрада

Цьогоріч Львівська міськрада розміщуватиме тимчасово вільні кошти бюжету міста на рахунках "Укргазбанку".

Про це повідомив депутат Львівської міськради від "Європейської Солідарності" Юрій Гринів у коментарі Варіантам.

ПАТ Акціонерний банк "Укргазбанк" переміг у конкурсі щодо розміщення тимчасово вільних коштів на рахунках бюджету Львівської міської територіальної громади у 2021 році.

Банк запропонував найвищу процентну ставку за депозитом – 6%.

"Провели конкурс. "Укргазбанк" виграв. Спочатку банк пропонував процентну ставку у 5,5% річних, проте в "Ощадбанку" ставка була 5,9% і "Укргазбанк" підвищив її до 6%. Надходження в бюджет за рахунок цього конкурсу збільшилися" – пояснив Юрій Гринів.

Нагадаємо, у грудні 2019 року Львівська міськрада прийняла рішення, що розміщуватиме кошти бюджету розвитку Львова в "Укргазбанку", а у лютому цього року виконком міськради також вирішив дати кошти бюджету на обслуговування "Укргазбанку".

Крім цього, минулоріч "Укргазбанк" переміг у конкурсі з відбору послуг з андерайтингу для випуску облігацій внутрішньої місцевої позики Львова у 2020 році серії "J" на суму 300 млн грн, а на початку лютого цього року міськрада розмістила на депозитному рахунку в цьому банку 386 млн грн.

Додамо, директором Львівської обласної дирекції "Укргазбанку" є депутат Львівської міської ради Олег Василишин, який на місцевих виборах-2020 пройшов від партії "Об'єднання "Самопоміч", а також є членом фінансової комісії Львівської міської ради. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.