Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська облрада

П'ятниця, 5 березня 2021, 14:27

Львівські депутати звернуться до Шмигаля через дії львівського Держгеокадастру

Львівська облрада

Львівські депутати на наступній сесії планують звернутися до Вкрховної Ради і Кабінету міністрів щодо неправомірних дій Держгеокадастру Львівщини.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Вчора, 4 березня, на спільному засіданні трьох профільних депутатських комісій Львівської обласної ради вирішили напрацювати проект звернення до Верховної Ради та Кабінету міністрів щодо неправомірних дій обласного управління Держгеокадастру через зволікання в проведенні інвентаризації земель сільськогосподарського призначення та прийняти його на наступній сесії облради, яка відбудеться 16 березня.

За словами голови комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій облради Юрія Раделицького, обласне Держгеокадастр Львівщини самовільно роздав десятки гектарів земель громад без погодження територій. 

"На сьогодні ми маємо звернення від голів ОТГ Жовкви, Золочева, Глинян, Пустомитів, Нового Калинова, ініціативної групи сіл Новосілки та Колбаєвичі. Проблема набуває загрозливого масштабу і ми не стоятимемо осторонь" – наголосив Юрій Раделицький.

Зазанчимо, участь у цьому засіданні брали комісія з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій, комісія з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань і комісія з питань розвитку місцевого самоврядування.

Нагадаємо, з 17 листопада 2020 року в Україні розпочався процес передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність. А наприкінці 2020 року у Миколаївській ОТГ на два місяці призупинили дію всіх земельних рішень сільрад через результати інвентаризації земель.

Додамо, закон про обіг земель сільськогосподарського призначення Верховна Рада ухвалила 31 березня 2020 року. Закон передбачає, що в Україні з другого півріччя 2021 року скасовується дія мораторію на продаж аграрної землі.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.