Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівська ратуша

Четвер, 25 березня 2021, 18:30

Муніципальна варта отримає півмільйона гривень за охорону Садового за два місяці

львівська ратуша

Депутати затвердили перелік об’єктів, які у березні-квітні перебуватимуть під наглядом "Муніципальної варти".

Сьогодні, 25 березня, на сесії Львівської міської ради депутати затвердили перелік комунальних об’єктів, охорону громадського порядку та безпеки яких буде здійснювати ЛКП "Муніципальна варта" у березні-квітні 2021 року.

"За" проголосували 50 депутатів.

Два місяці комунальне підприємство охоронятиме 15 комунальних об'єктів та підприємств міста, на що з бюджету Львова передбачили 4 333 752 грн.

Ще на початку березня, під час обговорення цього питання на виконкомі Львівської міськради, у цей перелік вирішили включити Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю Львова, охорона якої за два місяці вартуватиме 115 948,80 грн з бюджету міста.

Нагадаємо, у січні-лютому цього року "Муніципальна варта" охороняла 13 комунальних об'єктів та підприємств міста вартістю 4,7 млн грн.

Також з червня до грудня 2020 року "Муніципальна варта" охороняла 9 об'єктів міста, на що з бюджету Львова виділили 18 млн грн, а у 2019 році підприємство отримало 22 млн грн за охорону Львівської міськради та комунальних підприємств міста.

Додамо, з 14 листопада 2019 року Павло Пец став новим директором ЛКП "Муніципальна варта". У червні 2020 року чиновника та трьох його підлеглих спіймали на хабарі за надання охоронних послуг.

У січні цього року правоохоронці завершили досудове розслідування та скерували справу до суду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.