Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівські маршрутки

Понеділок, 29 березня 2021, 15:02

У Львові планують зупинити транспорт і закрити дитячі садочки

львівські маршрутки

Через складну ситуацію із Covіd-19 завтра у місті планують прийняти рішення щодо зупинки громадського транспорту та закриття дитячих садочків.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив перший заступник міського голови з економічного розвитку Андрій Москаленко.

Сьогодні на своєму засіданні міський штаб з протидії коронавірусу вирішив розглянути завтра на комісії з питань ТЕБ та НС рішення щодо посилення карантинних обмежень у місті через погіршення ситуації із коронавірусом.

Зокрема, йдеться про закриття дитячих садочків та обмеження курсування громадського транспорту у місті.

"Сьогодні на штабі ми розглядали питання щодо обмеження руху громадського транспорту, дитячих садочків, мова також йшла про функціонування цілої частини економіки. Власне, що сьогодні до кінця дня ще відбуватимуться обговорення, і вже завтра на засіданні комісії ми запропонуємо конкретні рішення щодо карантинних обмежень" – наголосив Москаленко.

За його словами, також завтра комісія планує повністю заборонити роботу закладів, які не дотримуються карантинних обмежень.

Москаленко додав, що станом на 26 березня інфікувалися коронавірусом близько 60 водіїв львівських маршруток, а щодо дитячих садочків – 90 працівинків.

Нагадаємо, раніше у міськраді вже повідомляли, що через складну ситуацію із коронавірусом можуть зупинити громадський транспорт та закрити дитячі садочки.

Додамо, 23 березня Львівська область, яка перебувала у "помаранчевій" зоні, потрапила до переліку "червоних" областей, тому у області ввели обмежувальні заходи через погіршення ситуації із коронавірусом, а у Львові заборонили з 25 березня роботу непродовольчих ринків, закладів харчування, ТРЦ, розважальних закладів, нічних клубів та будь-які масові заходи.

Крім цього, з 16 березня навчальні заклади міста перевели на дистанційне навчання.

Також уряд заборонив українцям у "червоних" карантинних зонах перебувати на вулиці без вдягнутих масок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.