Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

проспект Свободи, 5

google.com.ua

Середа, 21 квітня 2021, 14:17

У Львові планують виставити на аукціон приміщення на проспекті Свободи

проспект Свободи, 5

У місті планують продати комунальне приміщення на проспекті Свободи, 5, де  знаходиться торгівельний пасаж "Плазма".

Про це йдеться у проекті ухвали, оприлюдненій на сайті Львівської міської ради для розгляду на наступній сесії, що відбудеться завтра, 22 квітня.

Згідно із документом, до переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської МТГ, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, депутати вирішили включити нежитлове приміщення третього поверху на проспекті Свободи, 5. 

Нежитлове приміщення, яке мають продати на аукціоні, знаходиться на третьому поверсі будівлі, його загальна площа становить 78,6 кв.м. Станом на сьогодні приміщення пустує, а в тексті ухвали не вказали його стартову вартість.

Зазначимо, 4-поверховий будинок на проспекті Свободи, 5 перебудовували у 1929, 1934 та 1939 роках за проектами польського архітектора Вавжинця Дайчака та у стилі функціоналізму. Раніше у будівлі діяли кінотеатри "Дніпро" та "Спартак", а сьогодні перший поверх будівлі займає торговельний пасаж "Плазма", який має виходи на вул. Дорошенка, 3 та вул. Банківську.

Нагадаємо, у лютому цього року у міськраді сформували перелік із 150 нежитлових комунальних приміщень, які планували продати на аукціоні. Також львівські депутати планують продати три поверхи кам'яниці Крайзерівської та приміщення "Книжкової криївки".

Додамо, раніше Варіанти дослідили питання із продажем приміщеннь на Площі Ринок у системі ProZorro у статті "Проzorri свистуни Садового".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.