Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Kormotech

loda.gov.ua

Четвер, 22 квітня 2021, 15:42

Компанія Kormotech інвестувала шість мільйонів євро у завод на Львівщині

Kormotech

Львівський виробник харчування для котів і собак відкрив нові виробничі лінії у заводі на Яворівщині.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Українське підприємство Kormotech модернізувала завод з виготовлення сухих кормів, що дозволило збільшити обсяги виробництва на 30% щорічно. Загальна сума інвестицій склала 6 мільйонів євро. 

У травні 2019 року Kormotech розпочав розширення власного виробництва. Компанія має два заводи у селі Прилбичі у Яворівському районі: один з виготовлення сухих кормів для котів і собак, другий – з виробництва вологих. Модернізації передбачала оновлення існуючого цеху сухих кормів і будівництво нової виробничої лінії.

"Під час пандемії великим викликом є безперебійне постачання кормів для домашніх улюбленців. Це товари першої необхідності. Тому модернізація стала важливим кроком для компанії. Ми врахували досвід експлуатації існуючих ліній за п’ятнадцять років. Це допомогло уникнути недосконалих рішень", –наголосив директор з виробництва у компанії Kormotech Ігор Параняк,.

Зазначимо, Kormotech – найбільший виробник кормів для домашніх тварин в Україні. у 2018 році компанія відкрила завод у литовському місті Кедайняй, а у квітні 2018 року у селі Прилбичі Яворівського району відкрили нові виробничі потужності Kormotech.

Офіс компанії знаходиться у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.