Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

львівські маршрутки

Понеділок, 14 червня 2021, 13:35

АТП № 1 продовжуватиме обслуговувати чотири львівських маршрутки

львівські маршрутки

З червня й до проведення конкурсу перевізник АТП №1 обслуговуватиме 4 автобусних маршрутів.

Сьогодні, 14 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про укладення тимчасових договорів про перевезення пасажирів.

Як пояснив начальник управління транспорту Львівської міської ради Орест Олеськів, договори з ЛК АТП № 1 про перевезення пасажирів на строк 3 місяці або до початку конкурсу для перевізників укладуть з червня цього року на автобусні маршрути № 55, 56, 57 і 36А.

Зокрема, з 18 червня комунальне АТП №1 продовжить обслуговувати автобусні маршрути № 55 та 56, а з 21 березня – № 36А та 57.

Крім цього, виконком зобов'язав управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради провести конкурс з визначення автомобільного перевізника на цих чотирьох міських автобусних маршрутах й за результатами проведеного конкурсу укласти договори з переможцями.

Нагадаємо, АТП №1 обслуговує ці маршрути ще з травня 2020 року, міськрада не змогла з того часу укласти нові договори про перевезення пасажирів цими маршрутками із приватними перевізниками.

Маршрут №57 з вересня 2019 року обслуговує ЛК АТП № 1. У міськраді планували запустити цей маршрут ще у червні 2019 року, тоді ж влада Львова передала його на баланс ЛК АТП № 1.

Додамо, раніше у Львові затвердили концепцію покращення паркування та руху громадського транспорту, у якій пропонують обгородити автобусні смуги руху, підвищити вартість паркування та облаштувати майданчики "паркуйся і їдь".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.