Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

нові авто для старост

slavska-gromada.gov.ua

П'ятниця, 25 червня 2021, 14:00

Старости Славської ОТГ їздитимуть на автівках вартістю більше півмільйона гривень

нові авто для старост

Старости сіл Славської громади отримали чотири нові автомобілі загальною вартістю у 2,5 мільйона гривень.

Про це повідомила прес-служба Славської громади.

Славська селищна рада закупила 4 нові автомобілі Renault Duste для старост сіл загальною вартістю 2 501 824 грн. Вартість одного авто складає трохи більше 600 тисяч гривень.

Як йдеться у повідомленні, після завершення реформи децентралізації територія Славської громади збільшилася на 8 сіл, тобто зараз це 16 населених пунктів, 15 з яких підпорядковуються 4 старостам.

"Автомобілі – це було свідоме прораховане рішення. Якщо говорити про округ Надії Ракочій (старосла сіл Лавочне, Опорець, Тернавка, Хітар, Кальне – ред.), то раніше там було 3 сільські ради, працювало 10 людей, додамо ще утримання приміщень, виходить кругленька сума. Зараз на території цього округу працює 4 людини, а на зекономлені кошти ми вирішили придбали автомобіль" – пояснив секретар Славської селищної ради Олег Даниляк. 

За його словами, авто дозволить підвищити мобільність старост та зробить послуги ще доступнішими для громадян.

Нагадаємо, у квітні цього року Верховна Рада прийняла закон про розвиток інституту старост.

Додамо, у рамках децентралізації на території Львівської області створили 73 об'єднані теритріальні громади та сім нових районів: Львівський, Червоноградський, Стрийський, Самбірський, Дрогобицький, Золочівський та Яворівський.

Експерти вважають, що перспективний план розвитку Львівської області, затверджений за поданням Львівської ОДА у травні 2020 року, розробили з порушеннями і без консультацій з громадськістю.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.