Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вакцинація на Львівщині

Понеділок, 12 липня 2021, 16:09

У центрах вакцинації дозволили щеплювати вакциною Pfizer

вакцинація на Львівщині

Вакцину Pfizer використовуватимуть у центрах масової вакцинації від коронавірусу.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України на своїй сторінці у Фейсбуці. 

Міністерство охорони здоров'я зробило вакцину проти коронавірусу Pfizer доступною у центрах масової вакцинації для всіх охочих з пріоритетом для людей похилого віку та людей із супутніми захворюваннями.

"Україна очікує отримати близько 1 млн доз вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech від Covid-19 до кінця липня, тому цю вакцину зробили доступною для широкого загалу", – розповіли у Міністерстві охорони здоров'я.

Також в Україні у пунктах щеплень використовують вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech.

"В Україні щодня працює до 2 тисяч пунктів щеплень, де використовують вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech, яку постачають в однодозних флаконах і яка не вимагає наднизьких температур зберігання, що робить її зручною для використання в таких пунктах" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 29 травня вперше на території стадіону "Арена Львів" запрацював центр вакцинації населення, де розпочали робити щеплення особам, що записалися у чергу на вакцинацію від коронавірусу через мобільний додаток "Дія".

З 24 червня на території області працювали 11 центрів вакцинації, а з 3 липня нові центри вакцинації запрацювали у Львові, Новому Роздолі та Жовкві.

Додамо, з 23 червня в Україні розпочався четвертий етап вакцинації проти коронавірусу: дозволили щеплювати ув'язнених та людей віком від 60 років. Також тоді ж МОЗ пропонувало зробити вакцинацію обов'язковою для освітян і працівників сфери обслуговування

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.