Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус

Середа, 14 липня 2021, 14:56

На Львівщині вакциною Pfizer щеплюватимуть не у всіх центрах вакцинації

коронавірус

У центрах масової вакцинації від коронавірусу в області використовуватимуть лише один тип вакцини – Coronavac або Pfizer.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Цього тижня Львівська область очікує отримати нову партію вакцини Pfizer, яку розподілять у декілька центрів вакцинації населення.

"Цього тижня очікується поступлення на Львівщину чергової партії вакцини Pfizer для використання цільово саме у центрах вакцинації. Кожен центр використовуватиме лише один тип вакцини. Це потрібно для дотримання усіх вимог її зберігання. Як тільки отримаємо Pfizer для масової вакцинації, анонсуємо, в яких саме центрах можна отримати щеплення цією вакциною, а в яких – Coronavac" – заявив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

За його словами, наразі у всіх центрах вакцинації населення зараз використовують для щеплення лише вакцину Coronavac.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство охорони здоров'я зробило вакцину проти коронавірусу Pfizer доступною у центрах масової вакцинації для всіх охочих з пріоритетом для людей похилого віку та людей із супутніми захворюваннями.

Впродовж 10-11 липня у Львові та області працювали 13 центрів вакцинації: 5 у Львові та по одному у Бродах, Дрогобичі, Трускавці, Стрию, Червонограді, Золочеві, Новому Роздолі та Жовкві.

Додамо, з 23 червня в Україні розпочався четвертий етап вакцинації проти коронавірусу: дозволили щеплювати ув'язнених та людей віком від 60 років. Також тоді ж МОЗ пропонувало зробити вакцинацію обов'язковою для освітян і працівників сфери обслуговування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.