Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

вакцина Moderna

loda.gov.ua

Вівторок, 20 липня 2021, 12:54

Львівщина отримала більше 64 тисячі доз вакцини Moderna

вакцина Moderna

Вчора у область прибула перша партія американської вакцини Moderna.

Вчора, 19 липня, у Львівську область перша партія розробленої американською компанією вакцини Moderna. Зокрема, область отримала 64 350 доз вакцини. 

Вакцина Moderna схвалена ВООЗ для екстреного застосування. Для вакцинації необхідні дві дози цієї вакцини з інтервалом у 28 днів. Ефективність вакцини становить 94,1%.

За словами регіонального координатора з вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівській області Олега Когута, Львівщина всіма силами нарощує темпи вакцинації, щоб уникнути спалахів захворювання на коронавірус.

"Для багатьох людей вакцинація має свої перестороги, однак вона є абсолютно безпечною, захищаючи від хвороби та її наслідків. Невакциноване населення має високий ризик зараження. Якщо вірус продовжить швидко рухатися, особливо в місцях з низьким рівнем вакцинації, то ми можемо спостерігати спалахи інфекції SARS-CoV-2. Оскільки нові випадки удвічі швидше призводять до госпіталізації, вакцини ефективно знижують цей ризик. Вакцини − це наш вихід із цієї пандемії, тому всіма силами ми маємо нарощувати темпи вакцинації. Аби уникнути багатьох  інфекцій, вакцини нам необхідні" – зазначив Олег Когут.

Нагадаємо, завтра в Україні стартує п'ятий етап вакцинації від коронавірусу, щеплюватимуть всіх охочих старше 18 років.

Додамо, цими вихідними у Львові та області працювали 16 центрів вакцинації від коронавірусу. Для щеплення планували використовувати лише один тип вакцини – Coronavac або Pfizer.

Нещодавно Міністерство охорони здоров'я зробило вакцину проти коронавірусу Pfizer доступною у центрах масової вакцинації для всіх охочих з пріоритетом для людей похилого віку та людей із супутніми захворюваннями.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.