Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

вул. Липинського – Хмельницького

google.com.ua

Середа, 11 серпня 2021, 12:50

Вулицю Богдана Хмельницького відкриють для проїзду до Дня незалежності

вул. Липинського – Хмельницького

Для відкриття вул. Б. Хмельницького залишилося нанести розмітку та встановити дорожні знаки.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Ремонтні роботи на вул. Б. Хмельницького на завершальному етапі, а відкрити вулицю для проїзду планують через тиждень.

Для відкриття вул. Б. Хмельницького залишилося нанести розмітку та встановити дорожні знаки. ТОВ "Онур" повністю завершила асфальтування ще минулого тижня.

"На вул. Б. Хмельницького підрядник уже повністю все заасфальтував. Ці роботи він завершив минулого тижня. Далі, відповідно до технології робіт, два тижні все має відстоятися. Тоді буде нанесено розмітку, також буде встановлено дорожні знаки, виконано благоустрій, і вулицю відкриють для проїзду. Передбачаємо, що це вдасться зробити у другій половині місяця, у двадцятих числах серпня" − повідомив заступник директора ЛКП "Львівавтодор" Євген Калитич. 

Зазначимо, проєктом передбачалося перевлаштування дорожнього одягу проїзної частини, відведення дощових стоків з проїзної частини вулиці шляхом встановлення дощоприймачів, влаштування двосмугової проїзної частини, напрямних острівців на перехрестях, двостороннє влаштування велодоріжок, пішохідних тротуарів, винесення зупинок громадського транспорту та кишень для паркування.

Нагадаємо, цього року на кільці вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького  змінять організацію дорожнього руху.

Додамо, з 8 травня у Львові розпочали ремонтувати вулицю Богдана Хмельницького. Роботи виконує ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл", а загальна вартість виконання робіт, згідно з договором підряду, укладеним між ЛКП "Львівавтодор" та ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" – 175,4 млн грн.

Під час ремонту натуральну бруківку демонтують й замінюють на асфальт. Через це наприкінці травня у Львові зареєстрували електронну петицію з вимогою зберегти бруківку вул. Б.Хмельницького. Однак виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення продовжити демонтаж бруківки, яку зберігатимуть на очисних спорудах "Львівводоканалу".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.