Новини

Військові

Збройні сили США привезуть на Львівщину гелікоптери «Чорні яструби»

Збройні сили США привезуть на Львівщину гелікоптери «Чорні яструби»

bbc.co.uk

Збройні сили США привезуть на Львівщину гелікоптери «Чорні яструби»

Вівторок, 15 січня 2013, 15:39

У навчаннях «Репід Трайдент-2013», які у липні відбудуться на Яворівському полігоні на Львівщині,для проведення висадки груп повітряного десанту планується  залучити вертольоти Мі-8 від Збройних Сил України, а також багатоцільові вертольоти  Sikorsky UH-60 Black Hawk, так звані «Чорні яструби», від Збройних Сил США.

 

Про це повідомив Західний регіональний медіа-центр Міноборони України.

Під час навчань військові з різних країн планують відпрацювати проведення аеромобільної операції.

Від Збройних Сил України у навчаннях візьмуть участь управління аеромобільного батальйону, аеромобільна рота та мінометна батарея 95-ї окремої аеромобільної бригади. А також, інженерно-саперна рота та рота РХБЗ зі складу 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України. До слова, означені українські підрозділи під час навчань проходитимуть оцінювання фахівцями НАТО на предмет взаємосумісності із підрозділами Північноатлантичного альянсу у виконанні спільних завдань.

Решта країн-учасниць упродовж плануючих конференцій має визначитись із кількістю учасників майбутніх навчань.

Цими днями у Львові, на базі Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалася конференція з підготовки українсько-американських військових навчань «Репід Трайдент-2013».

Упродовж цього тижня триватиме початкова плануюча конференція для участі у якій зібралися близько 50 представників оборонних відомств 15 країн-партнерів.

Окрім військових відомств України та Сполучених Штатів Америки, які є співорганізаторами заходу, у липні цього року до навчань на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки планують долучитися військовослужбовці з Німеччини, Польщі, Румунії, Молдови, Грузії, Канади, Азербайджану,  Болгарії, Сербії, Норвегії та Королівства Швеція.

Передбачається, що загальна чисельність учасників «Репід Трайдент-2013» буде  близько 1000 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.