Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

земельна ділянка

Середа, 25 серпня 2021, 13:06

Львівська прокуратура повернула Пустомитівській громаді пів гектара землі

земельна ділянка

За позовом обласної прокуратури Пустомитівській громаді повернуть земельну ділянку вартістю понад мільйон гривень.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Пустомитівській громаді повернуть земельну ділянку вартістю понад мільйон гривень.

Підставою звернення прокурора до суду стала несплата суб'єктом господарювання орендної плати за користування земельною ділянкою. Земельна ділянка площею 0,5 га знаходиться в місті Пустомити та загальна її вартість становить понад один мільйон гривень.

Господарський суд Львівської області задоволив позов прокуратури до суб’єкта господарювання про повернення зайнятої земельної ділянки.

Крім того боржник добровільно сплатив заборгованість за використання вказаної земельної ділянки у розмірі 81 тисяча гривень.

Нагадаємо, що за позовом обласної прокуратури місту Борислав повернуть земельну ділянку вартістю понад 6,8 мільйона гривень.

Додамо, 13 липня за позовом обласної прокуратури Добросинсько-Магерівській громаді повернули земельну ділянку вартістю понад 21 мільйон гривень, а 6 липня суд повернув у власність держави майже 17 га землі на території Дублянської селищної ради, яку суб'єкт господарювання взяв в оренду ще в 2014 році для будівництва та обслуговування енергетики "зеленого" тарифу, орендар якої не сплачував щомісячну орендну плату.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.