Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

газове родовище

wikimapia.org

Понеділок, 30 серпня 2021, 12:29

Компанія Козицького видобуватиме газ біля Миколаєва на Львівщині

газове родовище

ТОВ "Горизонти" отримало спеціальний дозвіл на користування надрами з метою видовування вуглеводнів.

Про це йдеться у Спеціальному дозволі на користування надрами від 16 серпня 2021 № 6551, оприлюдненому на сайті Державної служби геології та надр України.

Ще 16 серпня Державна служба геології та надр видала ТОВ "Горизонти" спеціальний дозвід на користування надрами на видобування нафти і газу (промислову розробку родовищ) з метою видобування вуглеводнів на території Стрийського та Дрогобицького районів Львівської області. Спеціальний дозвіл на користування надрами діятиме до 28 січня 2035 року.

Гірське родовище знаходиться за 15 км на південний захід від м. Миколаїв, а його площа становить 59,7 кв. м.

ТОВ "Горизонти" планує у цьому родовищі провести сейсморозвідувальні роботи методом 3D та почати бурити свердловини вже цього року, а продовжувати видобування до 2035 року. Роботи виконуються за власні кошти компанії.

Зазначимо, ТОВ "Горизонти" створено у 2009 році. Має дозвіл на видобування нафти і газу на площі Бунявській з 2015 до 2035 року, а також на площах Гірській та Берегівській Львівської області на видобуток природного газу. В 2020 році задекларувало активи – 540, 036 млн грн, виторг – 180,104 млн, зобов'язання – 257,794 млн. грн. За даними аналітичної системи YouControl, кінцевими бенефіціарними власниками є Зіновій Козицький та Карел Комарек.

Нагадаємо, БК "Горизонти" перемогла в одному з лотів тендера АТ "Укргазвидобування" на роботи з ремонту нафтогазових свердловин обсягом 120 операцій вартістю понад 200 млн грн.

Додамо, Варіанти писали про нафто-газовий бізнес родини Козицьких у статті "Фата-моргана Козицьких" та про енергетичний бізнес Козицьких у статті "Злотокрила повітруля Козицьких". 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.