Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

болард у центрі Львова

Вівторок, 28 вересня 2021, 11:50

Львів'янам автоматично призупинятимуть дію перепусток через порушення в'їзду у центр міста

болард у центрі Львова

У місті змінили порядок в’їзду транспорту в центральну пішохідну зону Львова.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Львівська міськрада внесла зміни у положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова, обмеженої пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича.

Як пояснив заступник начальника управління безпеки міста Юрій Дякович, за перше порушення правил в’їзду у пішохідну зону водіям залишатимуть попередження, проте якщо ж порушення зафіксують вдруге, то водію можуть виписати штраф і розглядатимуть питання щодо блокування дії перепустки терміном на 30 днів.

"У разі стоянки, зупинки у пішохідній зоні на Площі Ринок або іншого повторного порушення дія перепустки буде призупинена. Відповідне рішення прийматиме ЛКП "Ратуша-сервіс". Попереджати водіїв про блокування їхніх карток ми не будемо. Вони це зрозуміють, коли при в’їзді у пішохідну зону болард перед їхньою автівкою не опуститься" – зазначив Юрій Дякович.

За його словами, найбільше порушень у пішохідній зону фіксують серед водіїв транспортних засобів, які обслуговують підприємства та заклади, які працюють на території пішохідної зони.

"В основному порушення полягають в тому, що водії цих авто залишають пішохідну зону після 10.00 год" – додав Юрій Дякович.

Нагадаємо, з 1 серпня 2018 вступили в дію нові перепустки (зокрема змінили кольори) для в'їзду транспорту в центральну пішохідну зону міста. Перепустки видаються терміном на один рік. Для мешканців і спецтранспорту вони безкоштовні.

Додамо, 3 грудня 2018 року міськрада змінила порядок в'їзду авто до ценру Львова. Львів'яни, які прописані в центрі, отримуватимуть лише одну перепустку на всіх жителів квартири. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.