Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

Лікарня швидкої допомоги

wikimapia.org

Понеділок, 4 жовтня 2021, 14:26

На території Лікарні швидкої медичної допомоги облаштують алеї за 16 мільйонів гривень

Лікарня швидкої допомоги

Лікарня швидкої медичної допомоги замовила за 16 мільйонів гривень ремонт території та влаштування алей.

Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м.Львова" оголосило закупівлю у системі ProZorro на капітальний ремонт території лікарні з влаштуванням алей на вул. І. Миколайчука, 9, які переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2022 року.

Аукціон стартує 11 жовтня, а вартість закуплі становить 16 436 278,40 грн.

Як вказано у закупівлі, переможець тендеру має облаштувати територію навколо лікарні, зокрема прокласти пішохідні алеї та здійснити водовідведення.

Зазначимо, Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова знаходиться на вул. І. Миколайчука, 9, вона надає цілодобову екстрену стаціонарну медичну допомогу населенню. Лікарня є найбільшою медичною установою в Західній Україні та розрахована на 910 ліжок. На базі лікарні сьогодні працює 7 центрів та 25 відділень.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року виконком міськради затвердив містобудівну документацію для будівництва вертолітного майданчику на території лікарні швидкої допомоги Львова. А у липні того ж року служба авіації надала дозвіл на облаштування вертолітного майданчика на території цієї лікарні.

Також для Лікарні швидкої медичної допомоги закуплять у лізинг обладнання вартістю 46 мільйонів гривень.

Додамо, наприкінці січня цього року депутати Львівської міськради обстежили стан лікарні швидкої медичної допомоги Львова та виявили, що більшість її приміщень знаходяться у незадовільному стані.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.