Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

Луганський гай

lvivoblrada.gov.ua

Середа, 13 жовтня 2021, 10:29

Депутати Львівської облради започаткували сосновий гай поблизу Сєвєродонецька

Луганський гай

Львівські депутати привезли на Луганщину понад 5 тисяч саджанців сосни із закритою кореневою системою для висадки.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.

У понеділок, 11 жовтня, депутати Львівської обласної ради привезли на Луганщину понад 5 тисяч саджанців сосни із закритою кореневою системою для висадки.

"Наша місія − започаткувати відновлення лісів, розвивати рекреаційні зони, відновити зелені території. В процесі висаджування гаю сьогодні ми також домовилися вирощувати сіянці дерев з місцевого насіння у сучасному Львівському лісовому селекційно-насіннєвому центрі, а згодом пересаджувати готові сіянці тут, в лісах Луганщини. Йдеться про хвойні дерева, такі як кримська сосна. Це експеримент. Ми хочемо спробувати також посадити різновиди дерев Луганщини у лісах Львівщини" − розповіла голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Зазначимо, саджанці привезли, оскільки минулого року у жовтні на Луганщині спалахнули масові пожежі. Як розповіла головна ліснича Сєверодонецького лісового господарства Любов Хорошило, втрат зазнало село Сиротине, яке розташоване на відстані 35 кілометрів від лінії розмежування.

"1 жовтня 2020 року тут сталася пожежа, яка забрала життя 11 осіб. За дві години вигорів центр селища. Тут все було чорним. Якщо не заліснити цю територію, то піщані бурі нестимуть пил на селище. 5 тис. сіянців ми висадимо на площі близько 2,2 га" − повідомила Любов Хорошило.

Нагадаємо, делегація Львівської обласної ради зустрілася із військовими, які перебувають на службі у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Додамо, на базі ДП "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр" вирощують садивний матеріал із закритою кореневою системою.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.