Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

вул. С.Бандери

Четвер, 28 жовтня 2021, 13:21

У Львові з листопада відкриють для проїзду частину вулиці Бандери

вул. С.Бандери

З 1 листопада для проїзду транспорту відкриють перехрестя вул. С. Бандери – Антоновича.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

З понеділка, 1 листопада, для проїзду транспорту відкриють перехрестя вул. С. Бандери – вул. Антоновича. Відтак, вулиця Бандери стане проїзною на ділянці від вул. Чупринки до вул. Антоновича.

"З 1 листопада ми відкриваємо для проїзду перехрестя з вул. Антоновича. Відтак буде відкритий проїзд на вул. Русових і вул. Митрополита Андрея. Тому з понеділка, з 08.00 год, по цих ділянках зможе курсувати транспорт, зокрема громадський, за винятком трамвая" – заявив директор ЛКП "Львівавтодор" Микола Власюк.

Зазначимо, у зв’язку з реконструкцією вул. Бандери, для руху транспорту на місяць закрили перехрестя з вул. Городоцькою на ділянці від вул. Тобілевича до пл. Кропивницького. На час робіт транспорт оминає закриту ділянку в напрямку до центру міста по вул. Тобілевича – вул. Федьковича, а в напрямку до Залізничного вокзалу – по вул. Короткій.

Крім цього, з 18 жовтня перехрестя Бандери-Городоцька ремонтують цілодобово, а мешканцям прилеглих будинків обіцяли виплатити грошову компенсацію.

Додамо, ремонт вул. Степана Бандери стартував наприкінці вересня 2020 року. Довжина ділянки вулиці, яку ремонтують, – 1 км 50 м, її поетапно перекриватимуть її для руху транспорту. Виконує роботи ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" на замовлення ЛКП "Львівавтодор". Загальна вартість реконструкції – 209,5 млн грн. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.