Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Сокаль

П'ятниця, 5 листопада 2021, 09:40

Підприємці Сокаля навчались маркетингу просування туристичних продуктів

Сокаль

У Сокалі пройшов тренінг для місцевих підприємців «Сучасні маркетингові інструменти просування туристичних продуктів».  

Експерти проекту «Сокальщина туристична Галицька перлина: історія, легенди та сакральність» Михайло Гутинський ознайомив підприємців з сучасними тенденціями розвитку внутрішнього туризму, розповів про своє бачення просування туристичних продуктів саме на Сокальщині.

Андрій Мацелюх, голова Львівської обласної асоціації розвитку туризму, експерт проекту проаналізував стан та перспективи розвитку туристичної галузі в Прибузькому краї, розкрив переваги Сокальщини, що сприятимуть розвитку економічного потенціалу громади.

Тренінг відбувся в рамках проекту «Сокальщина туристична Галицька перлина: історія, легенди та сакральність»,  який реалізує Сокальська міська рада за підтримки Українського Культурного Фонду.

Нагадаємо, у вересні в центрі Сокаля, в приміщенні краєзнавчого музею Просвіти відкрився Туристичний інформаційний центр (ТІЦ). Відкриття ТІЦ стало  першим практичним результатом реалізації проекту «Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність».

В рамках відкриття ТІЦ відбулась презентація двох інших складових проекту «Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність». Експерт проекту Михайло Рутинський представив концепцію першого туристичного маршруту Сокальщиною, який охоплює 15 туристичних об’єктів. Експрет Андрій Мацелюх  представив стратегію розвитку туристичної галузі Сокалької ОТГ.

Проект «Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність» реалізовується Сокальською міською радою за підтримки Українського культурного фонду.

Мета проекту – розвиток культурно-пізнавального туризму в Сокальській громаді через створення нового культурно-пізнавального маршруту «Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність», який включатиме основні об’єкти історико-культурної спадщини та демонструватиме культурне різноманіття Сокальщини.

 

 

 

 

.

 

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.