Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

школа у Львові

Вівторок, 9 листопада 2021, 11:04

У Львові відсторонили від роботи 2% освітян

школа у Львові

У місті вакцинували 96%, а 2% з них відсторонили від роботи.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Станом на 7 листопада із 16 тисяч працівників сфери освіти Львова на виконання постанови урядувід роботи відсторонили близько 2%. 

За словами в.о. директора департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Євгена Бойка, це переважно технічний та обслуговуючий персонал, а ще 2% освітян на цей час перебувають на лікарняному чи у відпустці.

"Загалом у нас дуже високий відсоток вакцинації освітян – 96%. В місті діє 11 пунктів масової вакцинації та 13 стаціонарних пунктів, які розташовані у міських медичних закладах, тож ті, хто ще не встиг зробити щеплення, мають змогу це зробити" – наголосив Євген Бойко.

Нагадаємо, з 8 листопада всіх невакцинованих працівників закладів освіти розпочали відсторонювати від роботи. Раніше уряд прийняв постанову, згідно із якою, якщо співробітники сфери освіти не матимуть щеплення проти коронавірусу, з 8 листопада їх відсторонять від роботи на період карантину без збереження заробітної плати.

Натомість профспілка працівників освіти і науки просила урядовців не відсторонювати від роботи вчителів саме з 8 листопада, а дати їм ще місяць для проведення вакцинації.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.