Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

брати Дубневичі

Середа, 10 листопада 2021, 11:37

Борги Дубневичів лишили школи Яворівщини без теплопостачання

брати Дубневичі

Учнів чотирьох шкіл району перевели на дистанційне навчання через зрив опалювального сезону компанією синів Ярослава і Богдана Дубневичів.

Про це повідомила прес-служба Яворівської міської ради.

Станом на понеділок, 8 листопада, ТзОВ "Енергія-Тепловодосервіс" не запустила теплопостачання до деяких навчальних закладах Яворівського району, серед яких школи у селі Любині, смт.Шкло, смт.Івано-Франкове та с.Бердихів.

Саме тому через зрив опалювального сезону керівництво навчального закладу перевело навчання на дистанційну форму.

"Проблема виникла у зв’язку із заборгованістю коштів зі сторони ТзОВ "Енергія-Тепловодосервіс" для ПАТ "Львівгаз". Сума боргу сягає близько 1,5 млн грн. На даний момент тривають перемови між організаціями про реструктуризацію боргу. У вирішення даного питання втрутилася Львівська обласна державна адміністрація, минулого тижня з цього приводу відбулася нарада. Очікуємо що протягом цього тижня у школі в селі Любині буде відновлено теплопостачання" – йдеться у повідомленні.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Енергія-Тепловодосервіс" належить синам Богдана і Ярослава Дубневичів Юрію та Павлу Дубневичам, а також їхньому спільйому підприємству "Агропромислове підприємство "Львівське".

У 2020 році року Дубневичі переписали всі свої теплопостачальні підприємства, включно із ТзОВ "Енергія-Тепловодосервіс", ТОВ "Енергія – Новий Розділ", ТзОВ "Енергія – Новояворівськ" на своїх синів.

Також у січні 2018 року НАБУ затримало керівництво ТзОВ "Енергія –Новий Розділ" і ТзОВ "Енергія – Новояворівськ" через оборудки з пільговим газом, які вперше виявили у ТзОВ "Енергія-Новояворівськ" у квітні 2016 року.

Додамо, ще у 2019 році ТзОВ "Енергія-Тепловодосервіс" входило у передік підприємств, що загрожують зірвати старт опалювального сезону на Львівщині.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.