Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Юлія Тимошенко

Четвер, 11 листопада 2021, 21:37

Тимошенко у Львові закликала до рейтингової революції

Юлія Тимошенко

Голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко пропонує розв'язати проблеми медицини та теплопостачання достроковими виборами.

Про це повідомив кореспондент Варіантів.

Сьогодні, 11 листопада, до Львова з робочим візитом приїхала голова партії "Батьківщина", народна депутатка Юлія Тимошенко.

Як повідомила лідерка партії Батьківщина, проблеми з енергозабезпеченням, лікуванням коронавірусу та вакцинацією в країні стали наслідком некомпетентності влади. Натомість за даними соціологічних досліджень 60% населення підтримують дострокові парламентські вибори.

"Це треба виправляти, і не треба зараз нам повставати і робити революцію. Треба зробити одну-єдину річ − на тих табло, які світяться по рейтингах треба, щоб у "Слуги народу" з'явився нуль" − повідомила Юлія Тимошенко.

Тимошенко додала, що партія Батьківщина наполягатиме на притягненні до відповідальності винних у зриві опалювального сезону.

"Ми можемо закачати в наші підземні газові сховища 38 мільярдів м. куб. 38 мільярдів достатньо для того, щоб рік країна жила і ні в кого нічого не купувала.

30 років закачувався газ у газові сховища − на цей рік не закачали. Чому? Це намір? Це хтось веде підривну діяльність?" − зазначила Тимошенко.

За словами Тимошенко, у лікарнях Львова бракує противірусних препаратів і вільних ліжок в лікарні, відсутні стаціонарні потужності для виробництва кисню. Також медичні працівники, які працюють з хворими на коронавірус, не отримують 300% доплати до заробітної плати, а платять медикам за залишковим принципом.

"Киснем не забезпечені лікарні, противірусними препаратами не забезпечені лікарні − це означає, що по суті люди помирають не тому, що ця хвороба не лікується, а тому що не забезпечена система охорони здоров'я всім необхідним" − розповіла Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, торік Юлія Тимошенко не підтримала жодного з кандидатів на посаду голови Львівської ОТГ та озвучила у Львові власне бачення про боротьбу з коронавірусом. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.