Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

ліси Львівщини

П'ятниця, 12 листопада 2021, 10:34

Сколівський військовий лісгосп увійшов у топ-5 збиткових підприємств Міноборони

ліси Львівщини

Сколівський військовий лісгосп у другому кварталі 2021 року отримав 2,1 млн грн чистого збитку.

Про це повідомило видання "Марлін".

Міністерство оборони України виокремило 24 державні підприємства, які у другому кварталі 2021 року відзвітували про сукупний чистий збиток на суму 12,5 млн грн.

Зокрема концерн "Військторгсервіс", який надає послуги кейтерингу, оренди, банно-пральне обслуговування, готельні послуги, пошив одягу та інше у другому кварталі отримав 4,6 млн грн чистих збитків; Черкаський автомобільний ремонтний завод отримав 3 млн грн; Сколівський військовий лісгосп − 2,1 млн грн; ДП "База ремонту техніки" − 570 тис. грн; ДП "Інвестжитло", яке займається купівлею та продажем власного нерухомого майна, − 461 тис. грн.  

Як йдеться у повідомленні, причиною збитковості підприємства "Сколівський військовий лісгосп" є те, що скоротили обсяги продажу продукції через відсутність погодження лісового фонду на 2020-2021 рр., а також відсутність сировини та втрати ринку збуту.

Зазначимо, всього до підпорядкування Міністерства оборони України належать 114 підприємств державної власності. Чому Міноборони не передає непрофільні для себе та збиткові підприємства на приватизацію, у відомстві не повідомили.

Нагадаємо, Верховна Рада відправила у відставку міністра екології, міністра стратегічних галузей та міністра оборони.

Додамо, Міноборони отримало у постійне користування будівлю на пл. Соборна, 5 для розміщення ЗСУ.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.