Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

Львівщина

П'ятниця, 12 листопада 2021, 17:15

17 листопада на Львівщині увімкнуть навчальні сирени

Львівщина

З 14:50 год до 14:55 году Львові та області лунатиме сигнал цивільного захисту.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення у середу, 17 листопада, на території Львова і області проводитимуть навчальне оповіщення населення сигналами цивільного захисту через що будуть увімкнені електросирени.

Відтак, електросирени включать з 14:50 год до 14:55 год. 

"Це буде навчальне оповіщення за сигналами цивільного захисту з увімкненням мобільних та стаціонарних комплексів гучномовного обладнання, електричних сирен та передачі інформації через телебачення та радіомовлення. Практичних заходів відпрацьовувати не будуть", – зазначили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

В департаменті зауважили, що звучання електричних сирен означає сигнал цивільного захисту "Увага всім". Почувши його, слід увімкнути гучномовці проводового радіомовлення, налаштувати ефірні радіоприймачі в ФМ-діапазоні (UA:Українське радіо 103,3 МГц), а телевізійні приймачі переключити на ефірні канали цифрового телебачення (UA:Львів та "Перший Західний") та прослухати повідомлення.

Нагадаємо, 22 травня 2019 року Львівська міська рада закупила два нових комплекти електросирен. Загальна вартість обладнання складає 480 тис грн, а виконавцем замовлення стало підприємство "Галтехноком".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.