Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Понеділок, 15 листопада 2021, 17:02

Садовий закопає на проспекті Свободи модульну вбиральню за 5 мільйонів

Андрій Садовий

Львівводоканал замовив за 5,2 мільйони гривень модульну вбиральню на проспекті Свободи.

Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" оголосило закупівлю у системі ProZorro на влаштування автоматизованої модульної вбиральні на проспекті Свободи у Львові, які переможець тендеру має провести до 31 грудня 2021 року.

Аукціон стартує 29 листопада, а початкова вартість закуплі становить 5 238 600 грн.

Як вказано у закупівлі, модульна вбиральня має мати одну кабінку для відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями та батьків з немовлятами, дві кабінки звичайного типу та кабіни для обслуговування.

Основне обладнання: автоматична подача мила та води для миття рук, безконтактна автоматична сушарка для рук, вентиляція та підігрів повітря, сповивальний столик для немовлят, поручні для маломобільних людей, санітайзер, контейнер для паперу.

Також тут має бути передбачені: система оплати за допомогою банківських платіжних карт; наявність кнопки виклику допомоги; можливість відкриття дверей в автоматичному та ручному режимі; таймер максимального користування туалетом в межах 15 хвилин; часткове відкривання дверей через закінчення часу використання; датчик виявлення присутності відвідувача в кабіні.

Нагадаємо, у травні цього року у місті вирішили у рамках пілотного проєкту встановити на проспекті Свободи автоматизовану модульну вбиральню.

Мерія у процесі роботи цієї модульної вбиральні хотіла визначити плюси і мінуси таких вбиралень ,однак наприкінці жовтня 2021 року у парку ім. Івана Франка вирішили встановити другу таку вбиральню.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.