Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

школа на Львівщині

Вівторок, 16 листопада 2021, 10:21

На Львівщині відновлюють очне навчання у школах та вишах

школа на Львівщині

З 22 листопада учні та студенти Львівщини повертаються до очного навчання.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА. 

Вчора, 15 листопада, обласна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення відновити з 22 листопада відвідування закладів освіти для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти та вищих навчальних закладів, однак за дотримання певних умов.

Зокрема, дозволили відновити навчання закладам освіти, всі працівники яких, мають:

- документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;

- міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від коронавірусу однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;

- негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від коронавірусу, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема, з використанням мобільного додатка "Дія".

Нагадаємо, з 30 жовтня у Львівській області запровадили "червоний" рівень епідемічної небезпеки, а з 21 жовтня для проїзду у транспорті міжобласного сполучення потрібно мати сертифікат про вакцинацію проти коронавірусу або свіжий тест на Covid-19.

Додамо, уряд прийняв постанову, згідно із якою з 8 листопада всіх невакцинованих працівників закладів освіти розпочали відсторонювати від роботи без збереження заробітної плати.

З 9 грудня обов'язковій вакцинації від коронавірусу підлягатимуть працівники закладів соцзахисту, Укрпошти та Укрзалізниці.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.