Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Кам'янка-Бузька

П'ятниця, 26 листопада 2021, 12:14

Для Кам’янка-Бузького індустріального парку обрали керуючу компанію

Кам'янка-Бузька

Керуючою Кам’янка-Бузького індустріального парку стало підприємство "Скіфи".

Про це повідомила прес-служба Кам'янка-Бузької міської ради.

Вчора, 25листопада, на сесії Кам'янка-Бузької міської ради депутати обрали переможця конкурсу з вибору керуючої компанії Кам’янка-Бузького індустріального парку.

Ним стало приватне підприємство "Скіфи".

Протягом 10 днів з дня прийняття цього рішення з переможцем конкурсу укладуть угоду про створення та функціонування індустріального парку.

За даними аналітичної системи YouControl, "Скіфи" зареєстроване з 2002 року у Кам'янка-Бузькій, займається виробництвом дерев'яної тари. Власниками фірми є львів'яни Олег Дунець та Наталія Дунець. Олегу Дунецю також належать громадська організація "Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини", сколівська фірма ТзОВ "Ста", ТзОВ "Кам’янка-Бузький завод продовольчих товарів".

Зазначимо, у квітні Кабінет міністрів виділив на першу чергу будівництва інфраструктури парку 9,67 млн грн. А цього року Кам'янка-Бузька міська рада знову подала заявку в Державний фонд регіонального розвитку на виділення коштів для завершення підведення комунікаційних мереж до майданчика у 2022 році.  

Нагадаємо, на початку жовтня Кам'янка-Бузька міська рада оголосила конкурс з вибору керуючої компанії індустріального парку, а на початку листопада тут завершили роботи з підведення майданчика цього парку до мереж водопостачання та водовідведення.

Додамо, у вересні Верховна Рада прийняла законопроект щодо стимулювання залучення інвеситицій в побудову індустріальних парків. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.