Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

головна ялинка Львова

Середа, 8 грудня 2021, 12:43

17 грудня запалять головну ялинку Львова

головна ялинка Львова

У цьогорічному бюджеті закладено 500 тисяч гривень на встановлення двох новорічних ялинок у центрі Львова та на Сихові.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У п'ятницю, 17 грудня, на площі перед Львівським театром опери і балету офіційно відкриють головну ялинку Львова, яку розпочнуть встановлювати з 13 грудня.

Цьогоріч святкове дерево, висотою 17 метрів, як уже стало традицією, за винятком лише минулого року, коли ялинку місто отримало у Дрогобицькому лісництві, Львову подарували – цього разу це мешканець села Оброшине.

Зокрема, у 2019 році ялинку місто отримало безкоштовно від керівника науково-виробничої фірми "Дока", що на території заводу "Кінескоп", а у 2018 році дерево подарувала мешканка села Буда Яворівського району. У 2017 році ялинка також дісталася Львову безкоштовно. Її подарувала мешканка Брюхович, а лише на встановлення та прикрашення ялинки з бюджету виділили 100 тис грн. Натомість у 2016 році Львівська міськрада придбала новорічну ялинку за 100 тис грн в Дрогобицькому районі, неподалік від Східниці.

Крім цього цьогоріч розроблено нову концепцію оформлення міста до зимових свят із використанням традиційної прикраси – різдвяного "павука" та окремих його елементів – ромбів. 

Нагадаємо, минулого року головну ялинку Львова встановили 14 грудня й прикрасили старою ілюмінацією. Дерево мало висоту у 18 метрів. Встановлення двох новорічних ялинок у центрі Львова та на Сихові обійшлося у 300 тис грн нз бюджету-2020.

Натомість у бюджеті Львова на 2021 рік депутати заклали вже 500 тис грн на встановлення двох новорічних ялинок на проспекті Свободи та на Сихові.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.