Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

ЛКП "Лев"

Четвер, 20 січня 2022, 12:48

Комунальне підприємство Лев відмінило закупівлю газу через брак учасників

ЛКП "Лев"

На закупівлю, за ціною у 40 гривень за кубічний метр газу, не подався жоден учасник.

Львівське комунальне підприємство "Лев" відмінив тендер у системі ProZorro на послуги із закупівлі природного газу, які переможець тендеру мав поставляти до 31 грудня 2022 року.

Аукціон мав відбутися 9 грудня 2021 року, однак його відмінили через брак пропозицій – взяти участь у тендері не зголосився жоден учасник. Зазнаячимо, очікувана вартість послуг становила 425 200 грн.

Як йдеться у закупівлі, загалом підприємство замовило 10630 м³ газу. Його переможець тендеру має поставляти ЛКП "Лев" впродовж 2022 року.

Отже, куб газу виходить орієнтовно ціною у 40 грн.

Зазначимо, у жовтні 2021 року ЛКП "Лев" закупило у новоствореної львівської фірми інформаційні таблички щодо догляду за собаками за 88 тисяч гривень.

Додамо, 11 жовтня того ж року, обласна комісія ТЕБ і НС на своєму позачерговому засіданні визнала надзвичайною ситуацію із відсутністю газопостачання бюджетних установ, а Львову доведеться витратити додатково десятки мільйонів гривень на закупівлю газу.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.