Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівелектротранс

Вівторок, 22 лютого 2022, 17:30

У рамках пакету ЄБРР електротранспорт Львова профінансували на понад три мільйони гривень

Львівелектротранс

Всі кошти скерують як внески до статутного капіталу ЛКП "Львівелектротранс".

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №56 від 16 лютого 2022 року.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку Львова 18 млн грн як внески до статутного капіталу ЛКП "Львівелектротранс".

"Управлінню фінансів провести фінансування департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури за рахунок коштів бюджету розвитку в рахунок залучених коштів у рамках надзвичайного "Пакету солідарності" Європейського банку реконструкції та розвитку в сумі 3 025 000 грн" – йдеться у розпорядженні.

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на першого заступника міського голови – заступника міського голови з економічного розвитку Андрія Москаленка.

Нагадаємо, з кінця травня 2021 року у місті на зросла вартість проїзду у машрутках, трамваях і тролейбусах, а наприкінці липня того ж року Андрія Свища звільнили з посади директора ЛКП "Львівелектротранс", його підозрюють у розтраті майже мільйона гривень при закупівлях.

Крім цього "Львівелектротранс" планує побудувати житло для водіїв у трамвайному та тролейбусному депо.

Додамо, у лютому 2021 року львівські депутати підтримали надання місцевої гарантії на отримання кредиту від ЄБРР для "Львівелектротрансу" і "Львівавтодору".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.