Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Мінзакордонних справ Польщі

PAP.pl

Понеділок, 28 лютого 2022, 11:54

Міністерство закордонних справ Польщі запустило сайт для підтримки українських біженців

Мінзакордонних справ Польщі

Міністерство закордонних справ Польщі запустило сайт pomocamukrainie.gov.pl.

Про це повідомили Polska Agencija Prasowa.

У зв'язку з російським вторгненням Україні запрацював сайт ромосamukrainie за допомогою якого буде координуватися допомога, повідомило в неділю Міністерство закордонних справ. Форма заявки доступна на сайті для всіх бажаючих допомогти.

У опублікованому комюніке МЗС повідомило, що у зв'язку з російською агресією запущено сайт Pomocamukrainie.gov.pl, через який буде координуватися допомога

Форма заявки доступна на сайті для всіх бажаючих допомогти Україні. За адресою можна знайти колекції, краплі та багато інших заходів, які надають допомогу біженці Сайт також доступний українською мовою.

У міністерстві повідомили, що у зв'язку з запуском сайту адреca: pomochumanitarnal sz.gov.pl бiльше не активна. Усі повідомлення, які надійшли за адресою наразі будуть направленi до відповідних установ, представники яких зв'яжуться з біженцями залежно від виявлених потреб.

Нагадаємо, Красненська селищна рада отримала гуманітарну допомогу від Польщі.

Зазначимо, 24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Президент Володимир Зеленський оголосив про розірвання дипломатичних відносин із Російською Федерацією. Понад 150 тисяч українців за чотири дні потрапили до Польщі через пункти пропуску області.

В Україні ввели воєнний стан, а Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію. Польський санітарний потяг забере поранених з Мостиськи, і довезе у Варшаву для лікування у госпіталі.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.